تاریخ انتشار:96/12/15 - 11:18
شماره مطلب:1396121533248
تعداد نظرات:0
در راستای تاکید بر اقتصاد مقاومتی؛

بازارچه دانش آموزی "کردکوی1400" افتتاح شد +تصاویر

نمایشگاه توانمندی های دانش آموزی مدارس کردکوی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با حضور"ابراهیم حاجیلری" معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گلستان، حجت الاسلام "موسی شاعری"، "امیدشهریاری" مدیر آموزش و پرورش کردکوی و بازدید کنندگان استانی و شهرستانی در سالن رعنا آموزش و پرورش کردکوی افتتاح شد.

IMG 00009

در این نمایشگاه، آموزشگاه های شهرستان کردکوی از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی  فعالیت های کار آفرینی و خلاقانه خود را با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان مدارس ، شوراهای دانش آموزی و مدیران مدارس با محوریت دست ساخته ها، جهت عرضه در نمایشگاه در قالب 32غرفه به نمایش گذاشتند.

IMG 00071

ارائه بیش از 10هزارکار درحوزه های مختلف کارآفرینی با تزئینات، ایجاد فضای نمایشگاهی  به همراه شور و نشاط در بین دانش آموزان و مردم شهر که با استقبال بالا ،به خصوص در افتتاحیه این نمایشگاه مواجه  شد.

IMG 0039

همچنین همراهی رسانه ها درجهت فرهنگ سازی وحرکت به سمت تولید و اشتغال ، شروع  ارزشمند ی برای  ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان  درجهت نیل به  اشتغال زایی شد.

IMG 0016

حاجیلری در این مراسم گفت: نمایشگاه کردکوی1400 در تراز کشوریبرار گزارشد.

وی افزود: ایجاد چنین فرصت هایی برای اشتغال و تولید دانش آموزی می توان به کارآفرین بودن دانش آموزان در آینده امید داشت.

IMG 00047

حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی ضمن بادید از کلیه غرفه های نمایشگاه  اظهارکرد: بنده انتظار دارم ، استاندار محترم از نمایشگاه بازدید نمایند تا در ایجاد انگیزه برای کا رآفرینان و تشویق دست اندر کاران چنین فعالیتی موثر واقع گردند.

photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۰۴ ۱۳ ۲۸ ۵۴

گفتنی است؛ این نمایشگاه درروزهای 13و14 اسفند دردوسانس صبح(8الی12)عصر(16الی20) وروز 15 اسفند(8الی 12)درمحل سالن ورزشی رعنا آموزش و پرورش کردکوی دایر و پذیرای علاقه مندان خواهد بود .

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.