تاریخ انتشار:96/11/26 - 10:23
شماره مطلب:1396112632817
تعداد نظرات:0
با حضور دانش آموزان اقوام مختلف برگزار شد؛

جشنواره سرود آلاله های وطن در علی آباد کتول+ تصاویر

به گزارش گلستان بیست به نقل از کلاس بیست، جشنواره سرود دانش آموزی «آلاله های وطن» به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س) و ب,Dخشداری مرکزی علی آباد کتول در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

,وی افزود: اولین جشنواره سرود بسیج «آلاله های وطن» با حضور دانش آموزان پایگاه های مقاومت بسیج شهرهای مزرعه کتول و سنگدوین و روستاهای تابع این شهرها برگزار شد.

وی اظهار کرد: دانش آموزان بسیجی اقوام مختلف همچون کتولی، ترکمن، سیستانی و بلوچ در این جشنواره با پوشش لباس محلی حاضر شده و با گویش محلی مربوط به قوم خود، سرودهای با محتوای انقلابی را اجرا کردند.

آقایی تصریح کرد: در این جشنواره 23 گروه سرود حضور داشت که از دل 23 پایگاه مستقر در شهرها و روستاهای شیعه و اهل سنت بیرون آمده بودند.

وی با اشاره به هدف از برگزاری این جشنواره، اذعان کرد: دانش آموزان این روزها بسیار درگیر فضای مجازی شده اند که این اتفاق سبب شده برنامه های فرهنگی هنری کمرنگ تر شود، لذا بر آن شدیم که با برگزاری چنین جشنواره ای، شور و نشاط انقلابی و روحیه وحدت را در آن ها افزایش دهیم.

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

Sorod1

منبع: زرین نامه

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.