تاریخ انتشار:96/11/2 - 12:47
شماره مطلب:139611232140
تعداد نظرات:0
مانور رسانه ای

ذوالفقار یار خراسانیم

با توجه به معرفی شهید دانش آموز محمد حسین ذوالفقاری به عنوان شهید شاخص دانش آموز در سال تحصیلی 97-96 به منظور تکریم و شناساندن این شهید بزرگوار به دانش آموزان نسل فعلی انقلاب ، سازمان بسیج دانش آموزی مانوری را تحت عنوان مانور رسانه ای "ذوالفقار_یار_خراسانیم" برگذار می کند

زمان اجرای مانور از تاریخ 3 بهمن ماه لغایت 20 بهمن ماه 1396 می باشد.

لازم به ذکر است استفاده از ظرفیت نیروهای انقلابی در حوزه فضای مجای، تمرین انتقال پیام دانش آموزان به آحاد ملت و تبیین مفهوم جهاد و به صورت ویژه جهاد کبیر برای نسل چهارم انقلاب اسلامی از اهداف این مانور کشوری می باشد. لذا دانش آموزان و سایر آحاد مردم می توانند با تولید محتواهایی ازیادداشت، مصاحبه، شعر، داستان نویسی گرفته تا طراحی و ساخت پوستر، اینفوگرافی، پادکست، انیمیشن، استیکر، بازی تلفن همراه و ... در این مانور ملی شرکت نمایند.

گفتنیست، مجری این مانور بزرگ کشوری بسیج دانش آموزی می باشد و شرکت کنندگان در این مانور می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال باشگاه سایبری گلستان GolestanCyber@ مراجعه نمایند.

هچنین پس از انتهای مانور از تولید کنندگان برتر آثار تقدیر و تشکر توسط سازمان بسیج دانش آموزی به عمل خواهد آمد و آثار فاخر در روز برگزاری کنگره کشوری شهید شاخص دانش آموزی کشور به نمایش گذاشته خواهد شد و از تولید کنندگان این آثار به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

انتهای مطلب/

 

 

 

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.