تاریخ انتشار:96/8/16 - 11:39
شماره مطلب:139681630688
تعداد نظرات:0

تقدیم به شهید گلستانی مرزبانی حادثه تروریستی خوی

به گزارش گلستان بیست، در پی حادثه تروریستی مرزبانی اخیر، گلستان یک شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرد.

متن زیر نوشته یک دانش آموز به جهت همدردی با خانواده شهید گلستانی و یادآور شدن مطالبی به مسئولین می باشد.

بسم رب الشهداء و الصدیقین

تقدیم به شهدای مرزبانی حادثه تروریستی هنگ مرزی خوی

باز م آواز شیپور جارچیان به صدا در آمد. جوانان ایرانی باری دیگر حماسه آفریدند. فرزندان خامنه ای در دلاوری و از خود گذشتگی نمره بیست را از ید الشهداء دریافت کردند. بازهم سیاه پوش سربازان با غیرت مرزبانی گشتیم. چه افتخاری بالاتر از اینکه سیاه پوش شدنمان برای فرزندان غیورمان با سیاهپوشی اربعین سرور و سالار شهیدان همزمان گردیده است.

باری دیگر بانویی به سرنوشت همسر وهب رسید، فرزندی اسطوره و قهرمان زندگی اش را به دستان بریده سقای کربلا سپرد و باز هم مادری محکوم به صبر زینب (س) شد و پدری که عزادار علی اکبرش گشت.

سمت و سوی صحبتم با مسئولان محترمی است که قدرت دفاعی ایران را نشانه گرفته اند و آن را مانع رسیدن به برخی از اهداف می دانند. با افرادی که خرسند می شوند از اینکه بشنوند بودجه بخش دفاعی کشور کاهش می یابد.

برادر مسئول...

جنگ را به بیرون از مرزها نبردیم تا جوانانمان در مرزهای کشور به خاک و خون کشیده شوند ولیکن بازهم شاهد پرپر شدن سربازان گمنام مدافع وطن هستیم.

بزرگواران...

خرسند نباشید از روزی که موفق به کاهش قدرت دفاعی کشور شوید، چراکه سند مرگتان را با دستان خودتان امضاء کرده اید. اگر اندکی چشم و گوشتان را باز کنید متوجه می شوید سگ زرد برادر شغال است و آنهایی که به شما وعده می دهند وقتی خرشان از پل گذشت همه چیز را به دست فراموشی می سپارند و شما می مانید و قبری که باید با پای خودتان به درونش بروید.

با نگاهی کوتاه درمی یابید با قدرتی که داریم هر از چندگاهی مدافعان مملکت را به گلوله می بندند. وای به روزی که قدرتی هم در کار نباشد.

مسئول گرامی جهت اطلاع...

این دلیرمردان قرار بود آینده سازان ایران باشند نه سپر بلا... اما غیرتشان را به نمایش می گذارند تا شاید از مرگ غیرت و تعصب برخی از آقایان جلوگیری کنند. پس ذره ای تأمل باید...

اما گلستان ایران بازهم گلی دیگر به محضر حضرت ولی عصر (عج) و نائب بر حقش امام خامنه ای تقدیم کرد تا ثابت قدمی اش را در پیروی از مکتب ولایت نشان تمامی کوردلان و بزدلان داخلی و خارجی دهد که علی زمان هیچگاه تنها نخوهد ماند.

سربازان ولایت شهد شیرین شهادت و هم سفره شدن با آل علی گوارایتان باد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.