تاریخ انتشار:96/7/20 - 11:58
شماره مطلب:139672029768
تعداد نظرات:0
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان همدان:

اولین فراخوان کشوری ایده های هشت آبان برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان در گفت و گو با خبرگزاری همدان بیست، اظهار کرد: هشتم آبان ماه، مصادف با شهادت دانش آموز انقلابی، حسین فهمیده، روز بسیج دانش آموزی نام گرفته است.

به گزارش همدان بیست، سرهنگ دوم پاسدار محمد تقی امیدی ساکت، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان گفت: از برکت خونِ حسین، بسیج دانش آموزی تشکیل شد و هشتم آبان روز نوجوان و بسیج دانش آموزی نامیده شد.

وی افزود: به مناسبت بزرگداشت روز بسیج دانش آموزی، اولین فراخوان کشوری ایده های هشت آبان برگزار می شود که دانش آموزان و علاقمندان می توانند جهت شرکت در این فراخوان ملی ایده های جدید و خلاقانه خود را در قالب فایل word به همراه مشخصات کامل به آدرس HashteAban@Chmail.ir ارسال کنند یا با مراجعه به کانال تلگرامی هشت آبان یا حوزه های بسیج دانش اموزی آثار و ایده های خود را با موضوعات مختلف برنامه های هفته بسیج دانش آموزی ارائه کنند.

وی گفت: این فراخوان با هدف ترغیب و تشویق دانش اموزان انقلابی سراسر کشور جهت مشارکت در هرچه با شکوهتر برگزاری برنامه های بسیج دانش آموزی در هفته بسیج دانش اموزی سراسر کشور با عنوان اولین فراخوان ایده های هشت آبان برگزار شده است.

وی بیان کرد: کانالِ هشت آبان، کانالِ رسمی اولین فراخوانِ ایده های روزِ بسیجِ دانش آموزی است.

وی تاکید کرد: کانال "هشتِ آبان" به غیر از این که مرجعی برای تولیدات رسانه ای با موضوع هشتِ آبان و بسیج دانش آموزی می باشد، جهت اطلاع رسانی درباره ی فراخوان هم راه اندازی شده است.

امیدی ساکت افزود: در این کانال کتاب هایی معرفی میگردد که این بسته های کتاب با تخفیف به فروش می رسد و مدارس میتوانند برای کتابخانه تهیه کرده و همچنین در مدارس نمایشگاه برگزار کنند.

امیدی ساکت با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار پایان مهر ماه سال جاری است اضافه کرد: بستر ایده ها می تواند مدرسه، شهر، محل زندگی و راهپیمایی 13 آبان باشد، تصویر و صدایی که مکمل ایده باشد نیز میتواند پیوست ایمیل گردد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گفت: این فراخوان، فراخوان ادبی و هنری نبوده و به دنبال جمع آوری پوستر و اشعاری با موضوع هفته بسیج دانش آموزی نیستیم، آنچه از این فراخوان انتظار می‌رود، نگارش «ایده های اجرایی» جهت گرامیداشت روز و هفته بسیج دانش آموزی است که از هشتم آبان ماه اغاز و تا سیزدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: به نفرات اول تا سوم ایده های برتر هشت آبان، جوایز نفیس از جمله نیم سکه بهار آزادی و تبلت اهداء خواهد شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.