تاریخ انتشار:96/7/20 - 09:42
شماره مطلب:139672029763
تعداد نظرات:0

مرحله دوم جشن عاطفه ها در یاسوج + تصاویر

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در مراسم مرحله دوم مهر عاطفه‌ها از کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان خبر‌داد.

به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در مراسم برگزاری مرحله دوم مهر عاطفه‌ها که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد،گزارشی از چگونگی برگزاری این جشن در 500 مدرسه استان ارائه داد.

فرید محبی، مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه وبویر احمد در مراسم برگزاری این جشن که با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان و مسئولین شهرستانی برگزار شد، از کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.

وی کمک‌های کمیته امداد و مشارکت مردم و خیران در رسیدگی به دانش آموزان نیازمند را از عوامل مهم این کاهش دانست و افزود: امیدواریم با تدابیر کمیته امداد و کمک مردم خیر و نیکوکار استان شاهد رشد و شکوفایی دانش آموزان نیازمند در تمام مقاطع تحصیلی باشیم.

محبی با اشاره اینکه مبلغ یک میلیارد و 100 میلیون تومان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد، ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود این مبلغ در سال جاری به یک میلیارد و 300 میلیون تومان برسد.

هادی زارع پور، مدیرکل آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویر احمد در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های کمیته امداد برای کمک به دانش آموزان نیازمند، بر روزم نهادینه کردن فرهنگ کمک‌رسانی به دیگران طبق دستورات دینی و سیره ائمه اطهار تأکید کرد.

وی ادامه داد: یکی از خصوصیات کار خیر بزرگ بودن نفس عمل در عین کوچکی کار است زیرا انجام هر کار نیکی هرچند ناچیز اجری مضاعف دارد.

شایسته ذکر است، هشت هزارو 300 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان هستند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.