تاریخ انتشار:96/7/19 - 23:03
شماره مطلب:139671929755
تعداد نظرات:0
مصاحبه؛

اگر 8میلیون جوان مومن انقلابی پای کارداشته باشیم برای ما کفایت میکند.

به گزارش البرز بیست؛

آقای خورشیدی فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع)کرج در جلسه ی صبح دیروز با حضور مسئول و فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی استان البرز گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری از 80 میلیون نفر جمعیت اگر 8میلیون جوان مومن انقلابی پای کارداشته باشیم برای ما کفایت میکند. یکی از کارهایی که باید در سال 97 برنامه ریزی کنیم این باید باشد که چه باید کرد تا بسیج دانش آموزی سهمی در این 8 میلیون نفر را داشته باشد.

سهممون را از این 8میلیون  نفر برای تربیت جوان مومن انقلابی پای کار مشخص کنیم. چه مهارت ها و آموزش هایی او نیاز دارد  تا مارابه آن حکومت جهانی که همان حکومت اسلامی  مورد نظر است، برساند. از فرهنگیان و معلمان چگونه استفاده کنیم تا به هدف برسیم.

خورشیدی در ادامه افزود: طبق بیانات رهبری یکی از شاخصه های جوان مومن انقلابی این است که هر چیزی که در فکرش است میتواند به فعلیت در بیاورد.زمانیکه کار سخت می شود او به عقب برنمیگردد، در جا نمیزند و پای کار می ماند. این از مهمترین شاخصه های جوان مومن انقلابی است.

 وی با تاکید بر تربیت نیرو های انقلابی در جامعه و به ویژه مدارس اظهار داشت: برای رسیدن به هدف باید مروری بر واکاوی شخصیت شهید حججی داشته باشیم. یکی از کارهای دانش آموزی باید در سال آینده مرور بر شخصیت این شهید بزرگوار باشد. این شهید سبقت الله است. کاری که بر ابی عبدالله (ع) در 57 سالگی اتفاق افتاد بر این شهید در سن 25 سالگی رخ داد. برای خیلی از سرداران ما این اتفاق در سنین بالا رخ داده است اما این بزرگوار در 25 سالگی به درجه رفیع شهادت رسید و این یعنی سبقت الله.

در کنار این شهید باید یک واکاوی در شخصیت شهدای دانش آموز من جمله شهید فهمیده و شهید بهنام محمدی انجام شود و از روی زندگی و شخصیت این شهدا یک کار خوب برای تربیت جوان مومن انقلابی انجام داد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.