تاریخ انتشار:96/7/19 - 09:15
شماره مطلب:139671929732
تعداد نظرات:0
فرمانده هوا فضای سپاه:

هر تهدیدی را می توان به فرصت تبدیل کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران در پاکدشت، سرتیپ پاسدارامیرعلی جاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه برای دانش آموزان آرزوی موفقیت کرد و گفت: دانش آموزان عزیز، شما برای بدست آوردن هر چیزی و همچنین نگهداری آن باید هزینه ای را پرداخت کنید و گاهی این هزینه ها سنگین است .

سردار حاجی زاده درادامه توصیف انقلاب و جنگ اظهارداشت: ملت ما برای بدست آورد این انقلاب هزینه سنگینی را پرداخت کردند ملت ما برای این انقلاب شهادت وشکنجه های ساواک و دیگر رنج ها را به جان خریدند و بعداز آن نیز در کشور در مقابل  منافقین ایستادند.

وی درادامه افزود: دشمن دست از ما برنداشت در۳۱ شهریور ماه سال ۵۹ جنگی بر علیه ما توسط صدام برکشورمان تحمیل شد که خیلی از کشورها پشتیبان صدام و کشور عراق بودند و ما در جنگ باز هم هزینه دادیم و آن خون ۱۷۸ هزار نفر شهید،جانباز،آزاده وغیره... که برای حفظ این انقلاب و نظام خود را فداکردند و دشمن را شکست دادند و امروز شاهد هستیم که دشمن دست از تلاش برای ضربه زدن برنداشته است و ما باید آماده باشیم .

 

فرمانده هوا فضای سپاه درادامه صحبت های خود برای دانش آموزان اذعان داشت : در جنگ ۸ سال دفاع مقدس اقشار مختلف مردم زن و مرد ، پیر و جوان همه درمقابل دشمن ایستادگی کردند در میان آنها دانش آموزانی هم سن و سال شما همانند شهید فهمیده ها حضور موثر داشته اند که باید گفت ۳۶ هزار دانش آموز شهید هزینه سنگینی بود که پرداخته شد. دانش آموزانی که می توانستند درآینده کشورشان تاثیر بسزایی داشته باشند .

این یادگار ۸ سال دفاع مقدس در ادامه خطاب به دانش آموزان بیان کرد: شما آینده سازان این کشور هستید همان کاری که شهید فهمیده ها در جنگ انجام داده اند امروز شما باید ادامه دهید و همانند شهید حججی ها آماده مبارزه در مقابل دشمن باشید پس خوب درس بخوانید و خوب تلاش کنید تا آینده را بسازید.

حاجی زاده در ادامه افزود: دشمن ما همیشه به دنبال تهدید و به سختی انداختن ماست وهرزمان این کار را انجام داده است. ما با توکل به خداوند متعال ،تلاش ، ایمان و علم آن را به فرصت تبدیل کرد و برعلیه دشمن استفاده کردیم و امروز شما نیز باید در مقابل سختی ها  ترس نداشته باشید و آنها رابا تلاش و پشتکار آن را به فرصت تبدیل کنید.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.