تاریخ انتشار:96/6/3 - 23:59
شماره مطلب:13966328670
تعداد نظرات:0
یاوران ولایت

آینده مدیریتی با نظم

اگر امروز ، در این مکان توانستیم نظم خودمان و گروهمان را حفظ کنیم ، در آینده نیز می توانیم خیلی خوب مجموعه ای را که در اختیارمان قرار می دهند را مدیریت کنیم.

به گزارش گلستان بیست ؛ حاج آقا افتخاری ، مدیریت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان ، امشب فی ما بین نماز مغرب و عشاء ، به بیان نکاتی حول موضوع نظم و انضباط در گروه پرداخت.

افتخاری گفت : تمام مجموعه متعلق به آقا امام رضا (ع) می باشد. من و امثال بنده هیچ گاه اجازه نداریم که نظم مجموعه امام رضا (ع) را به هم بزنیم. اگر امروز ، در این مکان توانستیم نظم خودمان و گروهمان را حفظ کنیم ، در آینده نیز می توانیم خیلی خوب مجموعه ای را که در اختیارمان قرار می دهند را مدیریت کنیم.

وی اذعان کرد : نام بسیج بر روی یکایک شما حک شده است. بسیج در یک کلام یعنی نظم. پس نباید کاری را مرتکب شویم که خدایی ناکرده بسیج زیر سوال برود. بسیجی که حضرت امام آن را شجره طیبه خطاب نمود ، نباید در آن چنین اعمال ناشایستی رخ دهد.

ایشان در پایان از همه ی دانش آموزان خواستار شدند تا در این چند روز باقیمانده بهتر از گذشته نظم را رعایت کنند تا اینکه شرمنده آقا امام رضا (ع) نشوند.
پایان خبر/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.