آرشیو گزارش تصویری

 • 23/مهر/1396 - 11:14
  به گزارش گلستان بیست، اولین گروه اعزامی راهیان نور دانش آموزی استان از شهرستان های آزادشهر و مینودشت به مناطق عملیاتی  غرب کشور اعزام شدند.این اعزام با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش و نیروی انتظامی و ... انجام شد.محمد ضیائی رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش گلستان بیان کرد: در سال تحصیلی جدید 6000 دختر به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام خواهند شد که در مرحله اول یعنی مهر ماه جاری 1500 نفر در قالب 32 اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب اعزام خواهند شد.
 • 17/مهر/1396 - 12:02
  به گزارش گلستان بیست جلسه راهیان نور بسیج دانش موزی گلستان با حضور جانشین سپاه نینوا با محوریت اعزام راهیان نور دانش آموزان در سال 96 برگزار شد.
  بر اساس مصوبات جلسه مذکور راهیان نور دانش آموزی امسال از 22 مهرماه و بعد از اربعین آغاز می شود.
  همچنین در این جلسه مسائل اعتباری، فرهنگی، بهداشتی و درمانی، مستند سازی، فضاسازی، امنیتی و حفاظتی مورد بحث قرار گرفت.
  گفتنی است مسئول سازمان و معاونت های بسیج دانش آموزی، طرح و برنامه و مالی، فرهنگی اجتماعی، اردویی، بهداشت و درمان، روابط عمومی و فضای مجازی، حفظ آثار، فناوری اطلاعات و ارتباطات، آماد و ... در این جلسه حضور داشتند.
 • 17/مهر/1396 - 09:23
  به گزارش گلستان بیست به نقل از کلاس بیست، "عبدالرحیم سیفی" ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح کتابخانه های روستایی آزادشهر و رامیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: نهمین کتابخانه سیار روستایی در استان گلستان در دو شهرستان آزادشهر و رامیان افتتاح و راه اندازی شد.
  وی افزود: هر کتابخانه قریب به 20 روستا را تحت پوشش قرار داده و کودکان به عضویت کانون در می آیند .
 • 12/مهر/1396 - 07:37
  به گزارش گلستان بیست، مدارس شهرستان گالیکش در ایام محرم عزادار و سیه پوش اباعبدالله الحسین بودند. گزارش تصویری ارسالی از دانش آموز بداغی در ادامه قابل مشاهده می باشد.
   
 • 11/مهر/1396 - 09:44
  به گزارش گلستان بیست، به مناسبت هفته دفاع مقدس، دانش آموزان مدارس شهرستان بندرترکمن، دفاع مقدس، این گنجینه الهی که درس مقاومت و پایداری و ایثار به ملت ایران داده است و همچنین یادو خاطره رزمندگان و جانبازان و آزادگان که بهترین فرزندان این سرزمین اند را گرامی داشتند.
  گفتنی است این مراسمات در مدارس شاهد، فرزانگان، 17 شهریور، 13 آبان، شهید رضوی، پساوند، شهید ایمن طلب، شهدای غزه، شهید مختوقلی و همچنین اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرترکمن با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد.
 • 4/مهر/1396 - 09:30
  به گزارش گلستان بیست به نقل از کلاله خبر، خانعلی بارانی جانباز کلاله ای با رکاب زنی از شهرستان کلاله استان گلستان به مقصد نجف آباد استان اصفهان به دیدار خانواده شهید حججی رفت و پیام خانواده های شاهد و ایثارگر استان گلستان را به خانواده شهید مدافع حرم رساند.
  گفتنی است این جانباز کلاله ای طی ماه های اخیر اقدامات شایسته ای در خصوص تکریم از خانواده های شهدا و حمایت از روستای موشکی ایران انجام داده است.
 • 2/مهر/1396 - 12:27
  به گزارش گلستان بیست، اول مهر همزمان با بازگشایی مدارس زنگ ایثار و شهادت در مدارس سراسر استان به صدا در آورده شد.
  در مرکز استان برنامه متمرکز با حضور مسئولین استانی در مدرسه شاهد دخترانه به صدا در آمد.
  در این مراسم حجت الاسلام ملکی، مشاور وزیر آموزش و پرورش نیز حضور داشتند و در جمع دانش آموزان ایراد سخنرانی کرد.
  مشاور وزیر آموزش و پرورش سخنانی را پیرامون زنگ بازگشایی مدارس، زنگ حماسه مقاومت و ایثار (ایثار و شهادت)، هفته دفاع مقدس، احیای امر به معروف و نهی از منکر، وحدت حول محور رهبری و ... مطرح کرد.
 • 1/مهر/1396 - 09:35
  به گزارش گلستان بیست، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، طرح توزیع لوازم التحریر ایرانی به دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش آموزی گلستان صورت گرف
 • 6/شهر/1396 - 14:08
  به گزارش گلستان بیست ؛ طرح یاوران ولایت سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان در سال 1396 طی دو مرحله دورن استانی و برون استان برگزار گردید.
  یاوران ولایت 1396 از سوی سازمان بسیح دانش آموزی کشور در چهار محور اصلی اطلاعات شناسایی ، بسیج شناسی ، خود شناسی و تشکیلات شناسی طرح ریزی شد و فرماندهان واحد های مقاومت پیشگام بسیج دانش آموزی (بسیج مدارس) طی آن یک دوره آموزش یک هفته ای را سپری کردند.
 • 4/شهر/1396 - 15:46
  لاله های سرخی که امروز از روی بی احساسی بشر ؛ رنگشان حتی از زردی هم گذشته است و به مرز بی رنگی رسیده است. شهیدانی که ما امروز به آنها مدیونیم. لاله هایی که برای بیان درجه ی آنان ، باید از اختر های درخشان فلک استفاده کرد و ضمایم و تعلیقات نظامی حتی نمی توانند نام آن ها را به دوش بکشند.
 • 4/شهر/1396 - 00:28
  به گزارش گلستان بیست ؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا به همراه نماز جماعت مغرب و عشا شب گذشته در محل نمازخانه مجتمع آموزشی امام رضا (ع) مشهد برگزار گردید که یکی از فرماندهان واجد پیشگام شهرستان گرگان با نوای دلنشین خود دل عاشقان حسین بن علی (ع) را در جوار مضجع نورانی علی بن موسی الرضا (ع) راهی کربلا کرد.
  گفتنی است که بعد از پایان این مراسم مختصر پذیرایی ای از دانش آموزان صورت گرفت.در ادامه گلچینی از تصاویر این مراسم تقدیم حضور شما می شود.
 • 3/شهر/1396 - 18:30
  به گزارش گلستان بیست ؛ حلقات صالحین فرماندهان واحد های مقاومت پیشگام بسیج دانش آموزی گلستان ، هم اینک در محل اردوگاه امام رضا (ع) آستان قدس رضوی در حال برگزاریست.
  گفتنی است که مدیریت این جحلقات بر عهده مربیان توانمند استان گلستان می باشد و تا ساعت 19 ادامه دارد.
  موضوعات مورد بحث در این حلقه ها ، ولایت ، تشکیلات ، حجاب و عفاف ، اقتصاد مقاومتی و مسائلی از این قبیل می باشد.
  در بخشی از این حلقات ، دانش آموزان به پرسش و پاسخ حول موضوعات می پردازند.
  در ادامه گزارش تصویری این حلقات تقدیم نگاهتان می گردد.
 • 3/شهر/1396 - 11:33
  به گزارش گلستان بیست ؛ در سومین بخش از مراسم هیئت رضوی در حرم مطهر امام رضا (ع) که توسط فرماندهان واحد های دانش آموزی برگزار گشت ، حجت الاسلام برغمدی ، طلبه توانمند گرگانی چند دقیقه از امام جواد (ع) و آداب زیارت سخن گفت.
  برغمدی در سخنانش از دانش اموزان خواست تا لحظه لحظه ی این دوره را قدر بدانند و از معنویت های اقا امام رضا (ع) بهره کافی و وافی را ببرند.
  گفتنی است که در بخشی از این مراسم سخنرانی ، پرسش و پاسخ فی مابین روحانیت حاضر و دانش آموزان صورت گرفت و دانتش آموزان سوالاتشان را حول موضوعات تعیین شده مطرح نمودند.
 • 3/شهر/1396 - 11:12
  به گزارش گلستان بیست ؛ دانش آموزان بسیجی استان گلستان ، فرماندهان واحد های مقاومت بسیج پیشگام ، دقایقی پیش به یاد شهادت اقا جواد الائمه (ع) در جوار مضجع پر برکت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، آقا علی بن موسی الرضا (ع) ، هیئت رضوی برگزار نمودند.
  گفتنی است که در این مراسم یکی از فرماندهان واحد استان گلستان ، با صدای دلنشین خود ، دل عاشقان رضا را شکست و آماده دیدار عشق نمود.
 • 3/شهر/1396 - 10:19
  به گزراش گلستان بیست ؛ زیارت امین الله توسط دانش آموزان بسیجی و فرماندهان واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی استان گلستان ، قبل از زیارت مضجع نورانی امام مهربانی ها ، در حرم مطهر قرائت گشت.
  اینک دانش آموزان با دستی پر به دیدار آقا امام رضا (ع) می شتابند.
  در ادامه متن زیارت امین الله به همران گزارش تصویری از این برنامه تقدیم حضورتان می گردد.
  متن زیارت امین الله
 • 3/شهر/1396 - 10:05
  به گزارش گلستان بیست ؛ سرود همخوانی فرماندهان واحد های پیشگام دانش آموزی ، لحظاتی پیش در حرم مطهر رضوی اجرا گشت.
  این سرود با عنوان سلام بر امام حسین (ع) توسط بسیجیان گلستانی تقدیم مظهر نورانی آقا امام رضا (ع) شد.
  این اولین برنامه دانش آموزان در حرم مطهر رضوی بود.
  در ادامه متن سرود و گزارش تصویری آن تقدیم حضورتان می گردد.
   
 • 3/شهر/1396 - 09:37
  به گزارش گلستان بیست ؛ فرماندهان واحد های ی پیشگام بسیج دانش اموزی استان گلستان امروز صبح برای اولین بار عازم حرم مطهر شدند تا سلامی به خدمت امام مهربانی ها داشته باشند.
  تجدید بیعت با امام رئوف ، آقای مهربانی ها ، برگ زرینیست در سرنوشت پیروزی فرهنگی فرماندهان واحد های پیشگام.
  السلام علیک یا غریب الغربا ؛ السلام علیک یا معین الضعفا و الفقرا ؛ یا ثامن الحجج ، السلطان علی بن موسی الرضا المرتضی ؛ و رحمته الله و برکاته
  گفتنی است که این دانش اموزان امروز در نماز جمعه نیز شرکت خواهند کرد.
  پایان خبر/
 • 3/شهر/1396 - 09:14
  به گزارش گلستان بیست ؛ اخرین گروه فرماندهان واحدهای دانش آموزی پسر ، شب گذشته وارد مشهد مقدس شد.
  گفتنی است که در هنگام ورود این دانش آموزان ، خادمیاران حرم مطهر با تبرکات رضوی از زائرین آقا علی بن موسی الرضا (ع) استقبال نمودند.
  در این گروه شهرستان های گرگان ، کردکوی ، بندرگز ، رامیان ، علی آباد و گالیکش حضور دارند که تعداد دانش آموزان اعزامی بر حسب آمار 90 نفر می باشد.
 • 2/شهر/1396 - 11:45
  به گزارش گلستان بیست ؛ اخرین مراسم سومین گروه از طرح یاوران ولایت دانش آموزی استان گلستان در محل دارالهدایه حرم مطهر رضوی ، با عنوان وداع با علی بن موسی الرضا (ع) هم اکنون در حال برگزاریست.
  در این مراسم دانش آموزان بسیجی میزبان علی بن موسی الرضا هستند. لحظات اخر اردوی مشهد مقدس خیلی سخت و دلتنگ است. دل کندن از امام مهربانی ها پر از دلتنگیست.
 • 2/شهر/1396 - 11:40
  به گزارش گلستان بیست ؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا به همراه نماز جماعت مغرب و عشا شب گذشته در محل نمازخانه مجتمع آموزشی امام رضا (ع) مشهد برگزار گردید که هادی رازقندی با نوای دلنشین خود دل عاشقان حسین بن علی (ع) را در جوار مضجع نورانی علی بن موسی الرضا (ع) راهی کربلا کرد.
  در ادامه گلچینی از تصاویر این مراسم تقدیم حضور شما می شود.

صفحه‌ها