آرشیو فضای مجازی

 • 19/بهم/1396 - 10:19
  به گزارش گلستان بیست، جلسه مجمع همفکری آینده سازان فاطمی استان از صبح امروز در سپاه نینوا گلستان آغاز شده و تا عصر امروز ادامه خواهد داشت.
  این برنامه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و خوش آمد گویی مسئول سازمان در قالب 5 کارگروه در حال برگزاری می باشد.
  کارگروه های این برنامه به بحث در رابطه با 5 محور عفاف و حجاب، فضای مجازی، تربیتی، مسجد، فرهنگی بصیرتی متشکل از دانش آموزان که اکثریت فرمانده واحد و اعضای شورای پیشگام می باشند می پردازند و در رابطه با مسائل مربوط به هر کار گروه به بحث پرداخته و مصوباتی را تصمیم گیری میکنند.
 • 17/بهم/1396 - 09:24
  به گزارش گلستان بیست نقاشی دانش آموز مهسا کابوسی از شهرستان گرگان در مانور رسانه ای ذوالفقار_یار_خراسانیم ازچهره شهید محمد حسین ذوالفقاری در ادامه قابل مشاهده می باشد.
   
 • 16/بهم/1396 - 13:33
  به گزارش گلستان بیست، در راستای تحقق اهداف مانور رسانه ای بسیج دانش آموزی و شناساندن شهید ذوالفقاری به عنوان شهید شاخص دانش آموزی معاونین و مدیران آموزش و پرورش، مدیران و معلمین مدارس، فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی به همراه دانش آموزان به کمپین #ذوالفقار_یار_خراسانیم پیوستند.
  تصاویر:
 • 2/بهم/1396 - 12:47
  با توجه به معرفی شهید دانش آموز محمد حسین ذوالفقاری به عنوان شهید شاخص دانش آموز در سال تحصیلی 97-96 به منظور تکریم و شناساندن این شهید بزرگوار به دانش آموزان نسل فعلی انقلاب ، سازمان بسیج دانش آموزی مانوری را تحت عنوان مانور رسانه ای "ذوالفقار_یار_خراسانیم" برگذار می کند
  زمان اجرای مانور از تاریخ 3 بهمن ماه لغایت 20 بهمن ماه 1396 می باشد.
 • 25/دى/1396 - 11:52
  به گزارش گلستان بیست، سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان، مسابقه تولید محتوا شامل عکسنوشته، پوستر، کاریکاتور، اینفوگرافیک به مناسبت حماسه 9 دی ماه برگزار نموده است.
  گفتنیست این مسابقه با توجه به قرار کرفتن زمان برگزاری آن در ایام امحانات دانش آموزان به نسبت مورد استقبال دانش آموزان واقع شد و با توجه به اعتراض دانش آموزان به دلیل همزمان بودن مسابقه با امتحاناتشان  مسابقه با محتواهای کامل تر به مناسبت دهه فجر در بهمن ماه برگزار خواهد شد.
  نتایج مانور با توجه به نظر سنجی مردمی در کانال تلگرامی باشگاه سایبری گلستان و همچنین پس از نظر تخصصی داوران در 29 دی ماه اعلام خواهد شد.
 • 9/دى/1396 - 12:14
  به گزارش گلستان بیست، صبح امروز به مناسبت 9 دی ماه تجمع مردم استان گلستان در مکان های تعیین شده برگزار شد.
  در گرگان مکان تجمع در مصلی بود که با حضور پرشور مردم و دانش آموزان و مسئولین محترم استانی و شهرستانی برگزار شد. 
  گفتنیست این مراسم با سخنرانی سردار مقدم فر مشاور رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران همراه بود.
  گزارش تصویری مراسم نهم دی ماه استان گلستان و همچنین شرکت دانش آموزان در این مراسم در ادامه قابل مشاهده می باشد.
   
 • 23/آذر/1396 - 18:35
  به گزارش گلستان بیست ؛ سومین جلسه مجمع همفکری آینده سازان علوی بسیج دانش آموزی استان گلستان صبح امروز با حضور تمامی نمایندگان و مسئولین استانی و شهرستان در محل سپاه نینوا استان گلستان برگزار گشت.
  در ادامه گزارش تصویری این برنامه تقدیم حضورتان خواهد شد.
 • 22/آذر/1396 - 12:02
  به گزارش گلستان بیست ؛ پیرو صحبت های ابلهانه و تمسخر بر انگیز ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، دانش آموزان انقلابی در اقدامی آگاهانه ، کمپینی علیه رژیم منحوس و جنایتکار و غاصب صهیونیستی اجرا کردند و بر روی تخته های کلاسشان شعار «رژیم صهنویستی 25 سال آینده را نخواهید دید. آنگاه دیگر پایتختی  نخواهد داشت.» را نگارش کردند.
  گزارش تصویری این کمپین در ادامه قابل مشاهده می باشد.
 • 16/آذر/1396 - 08:53
  بعد از انتشار خبر دعوت از یک فعال فتنه 88  دردانشگاه فرهنگیان خواهران گرگان، برای سخنرانی در همایش به مناسبت روز دانشجو، "اسماعیل البرزی" فعال رسانه ای استان گلستان در اعتراض به این برنامه در کانال تلگرامی خود نوشت:  اتفاقات سال ۸۸ را همگی به یاد داریم.
 • 16/آبا/1396 - 11:39
  به گزارش گلستان بیست، در پی حادثه تروریستی مرزبانی اخیر، گلستان یک شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرد.
  متن زیر نوشته یک دانش آموز به جهت همدردی با خانواده شهید گلستانی و یادآور شدن مطالبی به مسئولین می باشد.
  بسم رب الشهداء و الصدیقین
  تقدیم به شهدای مرزبانی حادثه تروریستی هنگ مرزی خوی
 • 14/آبا/1396 - 10:57
  به گزارش گلستان بیست گزارش تصویری از حضور دانش آموزان شهرستان مراوه تپه و همچنین آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل و همچنین قرائت بیانیه توسط دانش آموز بسیجی عبدالرحمن معتمد در ادامه قابل مشاهده می باشد.
  در ضمن متن بیانیه قرائت شده بدین شرح است:
  فرا رسیدن 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، امسال رنگ و بوی مقاومت به خود گرفته، و تقارن آن با مجاهدت های برادران سوری، یمنی و عراقی مان، که همه این جان فشانی ها و ایثار ها از حرکت عظیم ابی عبدا... نشأت گرفته است.
 • 23/مهر/1396 - 13:17
  پوستر فراخوان هشت آبان سازمان بسیج دانش آموزی، در ادامه جهت دریافت بارگزاری شده است.
  در این فراخوان به برتری ایده هی هشت آبان جوایزی از بسیج دانش آموزی اهداء خواهد شد.
  جوایز این فراخوان نیم سکه بهار آزادی، تبلت و جوایز نقدی توسط بسیج دانش آموزی استان و شهرستان خواهد بود.
   
 • 19/مهر/1396 - 10:20
  اولین فراخوان ملی ایده های هشت آبان بمناسبت روز بسیج دانش آموزی با اهدای جوایز ارزنده در سراسر کشور منتشر شد.
 • 4/شهر/1396 - 18:26
  به گزارش گلستان بیست ؛ فرماندهان واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی استان گلستان ، هم اکنون به پارک موضوعی زیارت مشهد سفر کردند.
  گفتنی است که این پارک در بخش خودشناسی و تعیین سرنوشت فعالیت می کند و حکایتیست که انسان خود اصلی را پیدا کند و امام رضا (ع) را بهتر بشناسد.
  دانش آموزان در دو گروه 40 نفره از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد و بعد از آن راهی حرم مطهر خواهند شد.
  پایان خبر/
 • 4/شهر/1396 - 16:45
  به گزارش گلستان بیست ؛ فرماندهان واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی گلستان ، عصر امروز راهی پارک موضوعی زیارت خواهند شد و بعد از آن جهت اقامه نماز مغرب و عشاء ، به سمت حرم مطهر رضوی حرکت می کنند.
  گفتنی است که با برگشتن از حرم مطهر ، برنامه های روز دوم اخرین گروه ، به پایان می رسد.
  پایان خبر/
 • 4/شهر/1396 - 15:46
  لاله های سرخی که امروز از روی بی احساسی بشر ؛ رنگشان حتی از زردی هم گذشته است و به مرز بی رنگی رسیده است. شهیدانی که ما امروز به آنها مدیونیم. لاله هایی که برای بیان درجه ی آنان ، باید از اختر های درخشان فلک استفاده کرد و ضمایم و تعلیقات نظامی حتی نمی توانند نام آن ها را به دوش بکشند.
 • 4/شهر/1396 - 00:32
  به گزارش گلستان بیست ؛ روز اول از اردوی گروه آخر فرماندهان واحدهای پیشگا استان گلستان ، با برگزاری مراسمات مختلف به پایان رسید.
  فردا صبح و بعد از ظهر دانش آموزان برنامه بازدید از دو موزه در مشهد مقدس را دارند و انشاالله فردا شب دوباره راهی حرم خواهند شد.
  پایان خبر/
 • 4/شهر/1396 - 00:28
  به گزارش گلستان بیست ؛ مراسم پرفیض زیارت عاشورا به همراه نماز جماعت مغرب و عشا شب گذشته در محل نمازخانه مجتمع آموزشی امام رضا (ع) مشهد برگزار گردید که یکی از فرماندهان واجد پیشگام شهرستان گرگان با نوای دلنشین خود دل عاشقان حسین بن علی (ع) را در جوار مضجع نورانی علی بن موسی الرضا (ع) راهی کربلا کرد.
  گفتنی است که بعد از پایان این مراسم مختصر پذیرایی ای از دانش آموزان صورت گرفت.در ادامه گلچینی از تصاویر این مراسم تقدیم حضور شما می شود.
 • 3/شهر/1396 - 23:59
  اگر امروز ، در این مکان توانستیم نظم خودمان و گروهمان را حفظ کنیم ، در آینده نیز می توانیم خیلی خوب مجموعه ای را که در اختیارمان قرار می دهند را مدیریت کنیم.
 • 3/شهر/1396 - 18:30
  به گزارش گلستان بیست ؛ حلقات صالحین فرماندهان واحد های مقاومت پیشگام بسیج دانش آموزی گلستان ، هم اینک در محل اردوگاه امام رضا (ع) آستان قدس رضوی در حال برگزاریست.
  گفتنی است که مدیریت این جحلقات بر عهده مربیان توانمند استان گلستان می باشد و تا ساعت 19 ادامه دارد.
  موضوعات مورد بحث در این حلقه ها ، ولایت ، تشکیلات ، حجاب و عفاف ، اقتصاد مقاومتی و مسائلی از این قبیل می باشد.
  در بخشی از این حلقات ، دانش آموزان به پرسش و پاسخ حول موضوعات می پردازند.
  در ادامه گزارش تصویری این حلقات تقدیم نگاهتان می گردد.

صفحه‌ها