آرشیو حجاب و عفاف

 • 26/بهم/1396 - 10:23
  به گزارش گلستان بیست به نقل از کلاس بیست، جشنواره سرود دانش آموزی «آلاله های وطن» به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س) و ب,Dخشداری مرکزی علی آباد کتول در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
  ,وی افزود: اولین جشنواره سرود بسیج «آلاله های وطن» با حضور دانش آموزان پایگاه های مقاومت بسیج شهرهای مزرعه کتول و سنگدوین و روستاهای تابع این شهرها برگزار شد.
 • 19/بهم/1396 - 10:19
  به گزارش گلستان بیست، جلسه مجمع همفکری آینده سازان فاطمی استان از صبح امروز در سپاه نینوا گلستان آغاز شده و تا عصر امروز ادامه خواهد داشت.
  این برنامه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و خوش آمد گویی مسئول سازمان در قالب 5 کارگروه در حال برگزاری می باشد.
  کارگروه های این برنامه به بحث در رابطه با 5 محور عفاف و حجاب، فضای مجازی، تربیتی، مسجد، فرهنگی بصیرتی متشکل از دانش آموزان که اکثریت فرمانده واحد و اعضای شورای پیشگام می باشند می پردازند و در رابطه با مسائل مربوط به هر کار گروه به بحث پرداخته و مصوباتی را تصمیم گیری میکنند.
 • 15/آبا/1396 - 12:56
  به گزارش گلستان بیست، مراسم بدرقه دانش آموزان شرکت کننده در همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی در دبستان رازی پسران گرگان،با مداحی دانش آموزان برگزارشد و زائران با دود اسفند و چاووشی خوانی در وصف سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین عازم کربلای معلی شدند.
 • 15/آبا/1396 - 12:48
  خودکشی دو دانش آموز از روی پل در اصفهان، بازتاب‌های متعددی در فضای مجازی و افکار عمومی به دنبال داشت، اصل ماجرا و آخرین خبر در مورد وضعیت مصدوم حادثه را از قول پزشک معالج می‌خوانید.
 • 6/شهر/1396 - 14:08
  به گزارش گلستان بیست ؛ طرح یاوران ولایت سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان در سال 1396 طی دو مرحله دورن استانی و برون استان برگزار گردید.
  یاوران ولایت 1396 از سوی سازمان بسیح دانش آموزی کشور در چهار محور اصلی اطلاعات شناسایی ، بسیج شناسی ، خود شناسی و تشکیلات شناسی طرح ریزی شد و فرماندهان واحد های مقاومت پیشگام بسیج دانش آموزی (بسیج مدارس) طی آن یک دوره آموزش یک هفته ای را سپری کردند.
 • 31/مرد/1396 - 10:45
  به گزارش گلستان بیست، کرسی آزاد اندیشی در اردوی آموزشی تربیتی یاوران ولایت در مشهد مقدس برگزار شد.
  در اردوی آموزشی یاوران ولایت ویژه فرماندهان واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی گلستان، کرسی آزاد اندیشی با موضوع عفاف و حجاب با مدیریت مربیان و طلاب حاضر در این دوره آموزشی برگزار شد.
  در این برنامه دانش آموزان با یکدیکر مباحثه کرده و در انتها جمع بندی های خوبی توسط آنها صورت گرفت.
   
 • 29/مرد/1396 - 19:53
  به گزارش گلستان بیست جلسات حلقه صالحین فرماندهان واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی گلستان در مشهد برگزار شد.
  در این جلسات سرکار خانم ابری، از مربیان این دوره آموزشی در رابطه با شاخصه های یک دانش آموز انقلابی، علم و عمل و ایمان، اخلاق مداری و آتش به اختیار بودن با توجه به منویات مقام معظم رهبری به صورت پرسش و پاسخ مواردی را مطرح نمودند.
  فمینیسم (برابری زن و مرد) از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسات مطرح شد که با توجه به آیات قرآن به سؤالات دانش آموزان پاسخ داده شد.
 • 29/مرد/1396 - 16:07
  به گزارش گلستان بیست، در اردوی یاوران ولایت بسیج دانش آموزی گلستان در مشهد مقدس تشکیل حلقه های صالحین با بیان مباحث تربیتی، اخلاقی، احکام و ... یکی از مهمترین مواردی است که در این دوره آموزشی در حال اجر می باشد. مباحث بسیاری  در این حلقه های تربیتی مورد بحث قرار گرفته است که مختصراً موضوعات بحث شده در هر حلقه به شرح ذیل می باشد.
  1- تلاوت قرآن کریم و ذکر روایت از اهل بیت (ع) و بیان مقام شهدا
  2- بیان احکام در خصوص بیت المال و استفاده صحیح از بیت المال، نماز مسافر و همچنین بحث اخلاقی درباره اخلاص
 • 29/مرد/1396 - 07:29
  به گزارش گلستان بیست، در دوره آموزشی تربیتی یاوران ولایت مشهد مقدس نماز جماعت به امامت مدیر تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی گلستان، حجت الاسلام و المسلمین افتخاری برگزار گردید.
  در این فریضه الهی میاحثی ازقبیل گروه های تربیتی، حلقه رهبر کوچک، حلقه های تربیتی در مدرسه و ... توسط وی بیان شد.
 • 29/مرد/1396 - 04:49
  به گزارش گلستان بیست، شب گذشته حلقه های تربیتی رهبر کوچک توسط فرماندهان واحد های بسیج دانش آموزی پیشگام، در مشهد مقدس برگزار شد.
  از موضوعات این حلقه های تربیتی می توان عفاف و حجاب، نقش اعتقادی به خداوند در زندگی،آثار عبادی نماز، انس با قرآن و ... را نام برد.
  گزارش تصویر از برگزاری این حلقه های تربیتی را در ادامه مشاهده میکنید.
   
 • 20/ارد/1396 - 13:46
  همانطوری که می دانیم نظام آموزشی کشور، جنبه‌های تربیتی را در آموزش و پرورش بر مسئله آموزشی تعلیم و تربيت اولویت داده است و این سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با گذشت چندین سال هنوز نتوانسته است به آنچه که باید به اهداف خود دست هست برسد.
 • 19/ارد/1396 - 07:43
  به گزارش گلستان بیست به نقل ازصراط، روابط عمومی آموزش و پرورش قم در توجیه این اقدام به رادیو ایران اعلام کرد که دلیل این اقدام جلوگیری از تضییع حق بقیه دانش آموزان بوده است!
  به بیان ساده تر، توجیه آموزش و پرورش به معنای آن است که چادر ابزار تقلب محسوب شده است. بنا بر این توجیه، در زمانی که دختران دانش آموز مجبور به برداشتن چادر شده اند، فقط همکاران زن در جلسه امتحان حاضر بوده اند.
  با این وجود، در خلال امتحان بازرسان مرد نیز به جلسه امتحان وارد می شوند و به گفته والدین برخی از دانش اموزان، با درخواست دختران برای سر کردن چادر در زمان حضور بازرسان هم موافقت نمی شود!
 • 5/اسف/1395 - 08:10
  به گزارش گلستان بیست، پوستر های دانش آموزان گلستانی در راستای دومین مانور ملی جبهه مقاومت سایبری بسیج دانش آموزی استان گلستان در ادامه قابل مشاهده می باشد.
 • 29/آبا/1395 - 14:01
  پوستر یادواره شهداء دانش آموز و فرهنگی استان گلستان
 • 12/آبا/1395 - 14:25
  عکسنوشت مانور رسانه ای 13 آبان با موضوع «# زنده - باد - مرگ - بر - آمریکا» تولیدی جبهه مقاومت سایبری بسیج دانش آموزی گلستان:
   
 • 7/شهر/1395 - 13:43
  فرماندهان و اعضای شورای واحد های پیشگام بر سر گلزار شهدا حاضر شدند.
 • 21/تير/1395 - 07:51
  سخنگو بسیج جامعه زنان گلستان گفت: اجتماع بزرگ «مدافعان حریم خانواده» در سراسر استان گلستان فردا در 21 تیرماه، سالروز عفاف و حجاب برگزار می شود.
 • 13/تير/1395 - 11:41
  جای تأسف دارد که در کشور امام زمان (عج)، حرمت چادری که خون 300 هزار شهید برای حفظش در طول هشت سال دفاع مقدس ریخته شده، شکسته شود.
 • 24/بهم/1394 - 14:23
  مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بندرترکمن دراجتماع پرشور دانش اموزی نهضت ما زنده ایم بندرترکمن با اشاره اینکه زن وجود شایسته خداست که درتاریخ مظلوم زیست،زندگی کرد ومظلوم هم می میرد گفت:در ادوارگذشته از نام زن سوءاستفاده های فراوانی خاصه در بحث تبلیغات شده،لذا با نگاهی به آمار در کشورهای جهان در می یابیم نگاه به زن ابزاری بوده است.
 • 26/آبا/1394 - 13:55
  مسئول بسیج طلاب استان گلستان گفت: دشمن برای پوشش و نگاه ما برنامه دارد.

صفحه‌ها